správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Zbavte se problémů s vypadáváním vlasů

  Ačkoliv se mnoha ženám líbí plešatí muži, ne každý muž má rád, pokud musí nutně mít holou hlavu. Plešatění, tedy vypadávání vlasů se dnes dotýká celé řady mužů, a může za to hned několik věcí. Jednou z těch, které mají na něco podobného ten největší vliv, jsou určitě dědičné vlastnosti. Pokud je tedy otec daného muže plešatý, velmi pravděpodobně to postihne i jeho syna, jelikož tato zděděná vlastnost, která způsobuje vypadávání vlasů, se jenom těžko někam ztratí. Přesto však není nutné vždy podlehnout, jelikož jsou možnosti, jak se bránit.

  Vsaďte na zdravý styl života, a také vhodné doplňky

  V tomto ohledu je samozřejmě jasné, že na vypadávání vlasů má vliv také stáří, ale také to, v jaké kondici je naše tělo. Mělo by tak mít dostatek vitamínů a živin, a to hlavně těch, které mají vliv na celkovou pokožku našich vlasů, ale také na vlasy jako takové. Jedině tak můžeme případné problémy výrazně zpomalit. Ideální kombinací se zdravým životním stylem jsou i prášky proti vypadávání vlasů, které dokážou na problém přesně zacílit, a tak vám pomoci od toho, abyste plešatěli i nadále. Samozřejmě záleží také na tom, kdy se začne s užíváním a celkovou změnou. V tomto ohledu jasně platí, že čím dříve to bude, tím samozřejmě lépe.

  Zapomeňte i na vaše zlozvyky

  A jak bylo řečeno, s vypadáváním vlasů souvisí nejenom genetické predispozice, ale také řada zlozvyků, a to jak alkohol, tak nezdravá jídla, nebo samozřejmě kouření. Ač se to nemusí zdát, vše má vliv na naše tělo. K tomu lze přidat řadu civilizačních problémů, nebo volných radikálů, a je jasné, že padání vlasů může být velkým problémem pro kohokoliv. A to i pro muže mladšího věku.

  A ačkoliv mluvíme pouze o mužích, rozhodně mají podobné problémy i ženy, které každé ráno najdou větší a větší chomáč vlasů na svém hřebenu. Vypadávání vlasů u mužů a žen je zkrátka nutné řešit, a to ideálně kombinací těch nejúčinnějších možností, které na trhu existují.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz