správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Ztrácíte motivaci k hubnutí? Odhodlejte se a vydržte.

  Není tajemstvím, že při hubnutí mají hlavní roli různé okolnosti. A zatímco první dny je motivace stále silná, a snaha něco změnit poměrně velká, vše s postupem času upadá. A tak napsaný jídelníček na hubnutí není téměř dodržován, a na sportovní aktivity se již nenajde tolik času, jako tomu bylo dříve. Přitom najít tu správnou motivaci nemusí být zase až tak složité. Důležité je vědět, kde ji hledat.

  Motivace při hubnutí

  Hubněte ve více lidech

  Každý ví, že pokud je na něco sám, velmi rychle mu dojde, že vlastně ztrácí snahu a motivaci. Ideální je tedy začít hubnout ideálně ve dvou. Jistě se i ve vašem okolí najde někdo, kdo chce se sebou také něco dělat. A to ať už v rodině, tak i mezi přáteli. A vzájemná podpora je ideální motivací k tomu, jak zhubnout. Pokud se totiž jednomu nechce, často ho ten druhý donutí, a naopak. Stejně tak se může ušetřit mnoho času při přípravě jídla, zvláště pokud se lidé střídají a každý na daný den připraví něco.

  Pokud si nejste jistí, zda máte správně sestavený jídelníček, tak si neváhejte nechat sestavit jídelníček na hubnutí odborníkem. Pobočku najdete v každém větším městě.

  Nenechat se zahanbit

  Není to však pouze vzájemná motivace a pomoc. Mnozí lidé jsou natolik hrdí, že se zkrátka nechtějí nechat zahanbit. A tak především při společném cvičení dávají do aktivity co nejvíce, aby se právě u nich projevil vliv diety co nejvíce. Často využívají i prášky na podporu hubnutí,které tak urychlí spalování třeba i během noci. A tuky mizí a mizí. A tak daný rival začíná také zabírat, a situace se několikrát protočí, až dojde k tomu, že mají oba ideální postavu.

  Pozor na lákadla

  A pokud jste v rodině přece jenom sami, je třeba se vyhýbat situacím, kdy se rodina doslova láduje nezdravým jídlem, nebo pojídá brambůrky u televize. V takových případech jenom málokdo odolá. A tak cesta k tomu, jak nejrychleji zhubnout, vede cestou samostatnosti, kde se snažíme vyvarovat těchto přímým konfrontacím. A jedině tak můžeme položit základní kameny našeho celkového úspěchu.

  Image:photostock/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz