správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Trápí vás celulitida? Víme přesně, proč vzniká.

  S tímto problémem bojuje odnepaměti mnoho žen. I vy jste se s ní zcela určitě někdy setkali. V principu se celulitida projevuje tak, že se nám na kůži tvoří drobné dolíčky, a pokožka je tak hrbolatá. Mezi nejčastější místa poté patří jak stehna, tak i zadeček. Někdy se jí také říká takzvaná pomerančová kůže, jelikož povrch tohoto ovoce velmi nápadně připomíná. Naštěstí existují možnosti, jak proti ní bojovat, a jsou spojeny s dietou, tedy s tím, jak nejrychleji zhubnout. V principu je totiž nutné uvědomit si, co vlastně celulitida je, a jak vlastně vzniká. A teprve poté je jasné, že budeme vědět, jak na ni.

  Trápí vás celulitida? Víme jak na ni.

  Rozhodně pomůže dieta a pohyb

  Vznik celulitidy je dán velmi jednoduchým způsobem. V principu se totiž nejedná o nic jiného, než podkožní tukové buňky. Ty se derou nahoru, k oblasti naší kůže, na kterou ze spodní strany tlačí, a tím vytvářejí tento nevzhledný efekt. A jelikož se jedná o tuk jako každý jiný, je samozřejmě jasné, že ho můžeme eliminovat běžným hubnutím. Ideální je to správné, a to jídelníček proti celulitidě sestavený odborníkem. Ten zahrnuje vše potřební, spolu s naplánovaným denním režimem, díky čemuž dosáhnete toho, že tukové polštáře postupně vymizí. Stejně tak k úspěšnému spalování pomůže také pohyb – ideálně běh, plavání, jízda na kole, nebo vše, u čeho se hýbe větší množství našich svalů.

  Za vznik mohou i další věci

  Pokud vás tento problém také trápí, je třeba si uvědomit i to, zda zrovna vy nespadáte do oné rizikové skupiny. Velkým problémem totiž bývá často sedavé zaměstnání, kdy celulitida postihuje nejčastěji hýždě. Stejně tak ale může docházet ke hromadění toxinů v těle, nebo k hormonálním změnám. A to i vlivem hormonální antikoncepce. I ta může mít na tuto nevzhlednou kůži vliv. Stejně jako třeba nedostatek pitného režimu. A tak je ideální proti tomuto problému bojovat, a to právě sportem a zdravou stravou. Pomoci mohou ale i prášky na zrychlení metabolismu, díky kterým bude proces snižování váhy jednodušší.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz