správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Přírodní spalovače přebytečných tuků

  Ačkoliv je trh plný různých přírodních produktů, které pomáhají rychleji spalovat tuky, existují i potraviny, které jsou čistě přírodní, a mají velmi podobný efekt. Tyto potraviny vám doporučujeme samozřejmě vyzkoušet, protože většinu naleznete ve všech supermarketech. A právě tyto potraviny obsahuje téměř každý jídelníček na hubnutí. Jejich výsledky jsou totiž velmi pozitivní. Ideálním příkladem jsou třeba hrušky, které mají minimum energie, ale zároveň mají velké množství antioxidantů. Ty tak dokážou výrazným způsobem eliminovat tuky v našem těle. A navíc vláknina, která je v hruškách obsažena, pomáhá lépe navodit pocit sytosti.

  Přírodní spalovače přebytečných tuků

  Vsaďte i na citrusové plody

  A stejně jako hrušky, pomohou třeba i pomeranče. Ačkoliv ty byly dlouhou dobu považovány pouze za ovoce, které má velké množství vitamínů a vlákniny, poslední výzkumy ukázaly, že pomeranč jako takový dokáže zabránit ukládání tuku v měkkých lidských tkáních.

  Ideální cesta, jak zhubnout. A podobně je na tom také citron. Samozřejmě v podobě různých studených nápojů, jelikož teplem ztrácí svou účinnost. A podobně jako citron dokáže působit i grapefruit.

  Zázrak jménem ananas

  Co však obsahuje téměř každý dietní jídelníček, to je zcela určitě ananas, který je pro hubnutí jako stvořený. Ten totiž dokáže velmi dobře bránit proti ukládání tuků, a tak dochází pouze k jejich samostatnému spalování. Navíc má velmi dobrý vliv i na další oblasti našeho zdraví, a tak by měl být základem naší stravy alespoň několikrát do týdne.

  Stejně kvalitní látkou jsou určitě bílkoviny – ideálně získané z vajec, která jsou na hubnutí nejlepší. Díky nim tak naše svaly získávají na síle, a dochází tak k odbourávání tuků. Navíc jak bílkoviny, tak jakékoliv zmíněné ovoce je zdravá výživa, ideální strava, pokud chceme zavést zdravý životní styl. A kromě svých vlastností jako takových mají ještě jednu věc – dokážou zrychlit náš metabolismus, a tak naše tělo pálí tuky mnohem rychleji.

  Image:Anusorn P nachol/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz