správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Pitný režim je při hubnutí velmi důležitý, nepodceňujte ho!

  Při cestě za dokonalou je třeba mít na paměti hned několik povinností, které je třeba dodržovat. Základem je samozřejmě naše strava, a tak je ideální cestou jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem. Ten už stačí dodržovat, a polovina úspěchu je za námi. Tu druhou poté tvoří samozřejmě i pohyb. U obojího ale nesmíme zapomenout na to, aby naše tělo mělo dostatek tekutin. Ty jsou totiž v úspěšném procesu hubnutí velmi důležité, a dalo by se říci to, že se bez nich jenom těžko obejdeme. A tak je ideální při různých dietách zvýšit přísun tekutin, a to alespoň o jeden litr.

  Pitný režim je důležitý

  Tekutina odplaví vše škodlivé

  Tím hlavním důvodem proč hodně pít je rozhodně to, že právě díky tekutinám můžeme z našeho těla odplavit mnoho škodlivin. A to nejenom močí, ale samozřejmě také potem. A tyto škodliviny se často uvolní právě ve chvíli, kdy naše tělo začneme navykat na novou stravu, a tím ho svým způsobem začneme také pozvolným způsobem čistit. Mimo to jsou ale tekutiny prospěšné i pro zmíněné sportovní aktivity, jelikož tak předejdeme problémům s dehydratací, a můžeme se sportovnímu výkonu věnovat mnohem déle. A právě to je cesta k tomu, jak nejrychleji zhubnout. Čím více totiž sportujeme, tím více logicky spalujeme tuky, a tím více naše váha klesá a klesá.

  Co bychom měli pít?

  Výše jsme si uvedli ty hlavní důvody, proč vlastně pít, a jaký to má přínos. Zapomenout ale nesmíme na psychologický efekt, kdy tekutina v našem břiše může navozovat i pocity plnosti. Ten ale mohou navodit třeba i prášky na zrychlení metabolismu a navození pocitu plnosti. A co tedy pít nejčastěji? Ideální je samozřejmě běžná kohoutková voda, která nemá žádné kalorie, a tak je při dietě nejlepší. Též ji ale můžeme nahradit třeba vodou balenou, nebo neslazeným, ideálně vlahým nebo studeným čajem. Naopak zapomenout bychom měli na různé typy limonád.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz