správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Nejlepší pohyb pro rychlé hubnutí

  Plánujete zhubnout, a chcete, aby to bylo co možná nejrychleji? Potom zvolte osvědčenou kombinaci dvou věcí. Základem je samozřejmě jídelníček na hubnutí, a tou druhou věcí je kvalitní pohyb. Ten by měl být hlavě efektivní, a tak se společně podíváme na možnosti, které v této oblasti existují, a které tak je možné využívat.

  Pokud si nejste jistí, zda máte správně sestavený jídelníček, tak si neváhejte nechat sestavit jídelníček na hubnutí odborníkem. Je to ZDARMA a pobočku najdete v každém větším městě.

  Nejlepší pohyb pro rychlé hubnutí

  Důležitá aerobní cvičení

  Při sportu je samozřejmě důležité dýchat, a zároveň své svaly namáhat. Ideální aktivitou, při které se spálí nejvíce, je jistě aerobic. Ten lze vykonávat v celé řadě různých obtížností, nebo ho kombinovat s tím vodním, který je náročnější, a počítá také s lehčím posilováním. Vyloženě na hubnutí je poté zaměřená třeba Zumba, která je vyhledávanou aktivitou v mnoha městech. Navíc je stejně jako aerobic kolektivní aktivitou, a tak před ostatními ze sebe vydá každý to nejlepší. Obě dvě jsou skutečně perfektní a nenáročnou cestou k tomu, jak zhubnout, a to bez zbytečných finančních výdajů, nebo složitých a také drahých pomůcek.

  Běžte si zaběhat, nebo projet na kole

  Stejně jako zmíněné dvě možnosti, i tyto následující lze vykonávat třeba venku, a také nevyžadují žádné složité vybavení. Z hlediska jednoduchosti je ideální běh, u kterého platí, že ne vždy je žádoucí nejvyšší intenzita. Spíše klidnějším během se totiž dá zvládnout spálit více tukových zásob. Podobně je na tom i jízda na kole, která může být spojená také s poznáním různých zajímavých míst. A pokud využijete i prášky na hubnutí, které umí metabolismus a spalování tuků ještě více podpořit, máte téměř vyhráno, jelikož kila budou dokonale mizet.

  Ulevte svým kloubům

  Na závěr je třeba říci, že všechny tyto aktivity mohou výrazně zatěžovat klouby. Pokud jste hodně obézní, je možnost zaměřit se i na plavání, které je v tomto ohledu také dobrá sportovní aktivita. U něho nezapomeňte přizpůsobit jídelníček na hubnutí, jelikož známé pravidlo říká, že plavat byste neměli zhruba 1 – 2 hodiny po jídle. Ostatně to se dá aplikovat na více aktivit.

  Image:marin/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz