správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Jaký vliv má ovoce na lidské tělo? Ano, pozitivní.

  Ovoce by mělo být základem naší stravy. Vzhledem k jeho složení se rozhodně není čemu divit, jelikož obsahuje celou řadu minerálů, vitamínů, různých stopových prvků, ale třeba i antioxidačních látek. To vše tak vytváří dokonalou kombinaci toho, co bychom měli do svého těla dostat. A tak je jasné, že především zdravý jídelníček sestavený odborníkem má dostatek ovoce, a to po celý den. Základem je ale měnit jednotlivé typy a druhy, jelikož je samozřejmostí, že ne všechny obsahují celkovou škálu pro tělo prospěšných látek.

  Jaký vliv má ovoce na lidské tělo

  Zaměřte se hlavně na své zdraví

  Tou nejprospěšnější vlastností každého ovoce a zeleniny je to, že dokáže díky vitamínům účinně bojovat s tím, aby naše tělo bylo vždy ve skvělé kondici, a nemohli ho napadat různé bakterie, nebo viry. Velký vliv na to má hlavně vitamin C, obsažený v mnoha citrusových plodech. Naopak vitaminy skupiny B zase chrání naši kůži, a další podporují činnosti vnitřních orgánů. Jeden ovocný salát, který by měl každý den obsahovat dietní jídelníček, nám tak dodá vše potřebné, co k fungování našeho těla potřebujeme. A tak se cítíme dobře po zdravotní, ale také po psychické stránce. A vše je na nás samozřejmě také dobře vidět.

  Dokáže bojovat proti nemocem, a má antioxidační vlastnosti

  A jelikož jsme zmínili také prevenci nemocí, rozhodně bychom na ovoce neměli zapomínat ani v případě, kdy už ji máme. Je jasné, že i v tomto ohledu je pořádná dávka vitamínů ku prospěchu. Nehledě na různé civilizační choroby, kdy tak dokáže ovoce účinně zneškodňovat třeba i řadu antioxidantů. Navíc mnoho druhů má i velký obsah vlákniny, který se zase hodí při hubnutí. A tak můžeme využít prášky na hubnutí k tomu, abychom lépe spalovali tuky, a ovoce a jeho vlákninu k tomu, abychom tak navodili pocit sytosti. A ideální volba? Třeba slupky z hrušek, nebo jablek. Ty mají vlákniny skutečně nejvíce.

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz