správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Jak správně jíst při dietě? Je to velmi jednoduché.

  Řekne-li se dieta, mnoho lidí si představí dlouhé a náročné hladovění. Je pravdou, že mnoho diet j na tomto principu založených, ale ten rozhodně není tím správný. Při dietě se totiž musí jíst, a to dokonce podle daných pravidel. Ty jsou ideální čerpat o zkušených lidí, a tak je dobrou cestou, tedy dobrým prvním krokem jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem. Díky němu totiž dostaneme základní přehled o tom, jaké potraviny by se při hubnutí měli objevit. Je to hlavně ovoce a zelenina, ale i potraviny s dostatkem bílkovin, s dostatkem vlákniny nebo nenasycených mastných kyselin, ale stejně tak naše tělo potřebuje třeba cukry. Pouze je třeba vědět, odkud.

  Jak správně jíst při dietě?

  Jídlo by mělo být rozděleno na několik fází

  Základem takového jídelníčku je potom to, že si připravujeme na celý den několik porcí, často potom 5 – 6. Ty jsou tak samotným základem našeho jídelníčku, který je třeba dodržet. Hlavní prioritou by měla být vydatnější snídaně, dietnější oběd a večeře, a mezi tím dvě lehčí svačiny. Důvodem tohoto rozdělení je to, že by nám neměl dietní jídelníček navozovat pocit hladu. Naopak bychom měli mít žaludek stále plný, ale nikoliv přecpaný. Jenom tak budeme vědět, že máme i dostatek živin, které tělo bude moci využívat. A až si na to navykne, nebude je muset ani nijak ukládat.

  Tento princip funguje

  Ačkoliv se to mnohým lidem zdá jako nemožné, tento princip skutečně funguje, a skutečně se dá podle takového stravování zhubnout. Důležité je pouze vydržet, a také eliminovat jakékoliv nezdravé potraviny. Těmi mohou být různé lupínky, sladkosti, nebo smažené pokrmy. Pomocí, jak jim odolat, mohou být třeba prášky na hubnutí, které tak zrychlují metabolismu a snižují celkové chutě k jídlu. A právě chutě a přejídání může být v době držení daného jídelníčku velkým problémem. Pokud však vydržíme v daném správném režimu, úspěch se dostaví.

  Image:amenic181/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz