správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Jak jíst při hubnutí

  Každý kdo chce zhubnout a ten kdo hubne a nedaří se mu, by se měl zaměřit především na jednu velmi důležitou věc. A tou není jenom kvalitní a hlavně dobře vyvážená strava, ale především její pravidelnost. Ideální cestou k tomu by měl být sestavený kvalitní jídelníček na hubnutí, kde by byly rozepsány nejenom jednotlivé pokrmy, ale také jednotlivá množství a také to, kdy mají být konzumovány. Je to totiž hlavně pravidelnost, která by měla hrát u diety hlavní roli. Tím nejhorším, co je totiž možné udělat, je hladovět. V tomto ohledu možná krátkodobě zhubnete, ale později je váha zase zpět.

  Dietní a zdravý jídelníček

  Totéž doporučují i odborníci

  Je proto nezbytné vyvarovat se různým dietám, které jsou zaměřeny právě na drastické hladovějící metody. Ty správné metody, kde nám odborníci radí, jak zhubnout, jsou plné jídla, a to po celý den. Výjimkou tak není snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře, a někdy dokonce druhá večeře.

  A takto bývá sestavena valná většina těch jídelníčků, které zaručeně fungují. Ideální samozřejmě je, pokud je sestavoval odborník, a to na konkrétního člověka. Každý totiž má jinou skladbu, každý váží jinak, a hlavně každý má vlivem své práce zcela jiný výdej energie. A jestliže je celý tento proces pravidelně dodržován, jedná se o takzvané zdravé hubnutí. Tím je pozvolným způsobem upravován metabolismus těla, kdy již nejsou ukládány různé tuky, jelikož díky pravidelnému přísunu má tělo dostatek všeho.

  Důležité je se nepřecpávat

  A ačkoliv zmiňujeme, že by základem mělo být dostatek stravy, rozhodně to neznamená, že bychom se měli nějak výrazně přecpávat. Jíst bychom měli buď předepsané dávky, nebo tak, abychom byli dokonale sytí. A to ať už se zaměřujeme na hubnutí břicha, kde se tuky uchovávají nejčastěji, nebo se chceme zaměřit na jiné oblasti, jako jsou boky, stehna, nebo hýždě. V kombinaci s pohybem je ale správná strava tou nejlepší cestou.

  Image:marin/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz