správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Jak často cvičit při hubnutí? Pohyb je pro hubnutí velmi důležitý.

  Pokud chcete zhubnout, je třeba se zaměřit nejenom na tu správnou stravu, ale je třeba se zaměřit také na to, abyste měli dostatek pohybu a cvičení jako takového. To by mělo být hlavně pravidelné, a v dostatečné míře. Je to ideální volba, jak nejrychleji zhubnout, jelikož právě pohybem se výrazněji zrychlí váš metabolismus, a díky tomu tak budete spalovat tuky rychleji.

  Jak často cvičit při hubnutí

  Spalujte tuky, a naberte svalovou hmotu

  Samozřejmě s ohledem na cvičení existují dvě hlavní možnosti, čeho můžeme dosáhnout. Tou první je spalovat tuky, a tou druhou je nabírat na svalech. U obou možností samozřejmě platí i to, že bychom měli také dodržovat kvalitní jídelníček na hubnutí. Následně už vše závisí pouze na pravidelnosti a intenzitě cvičení. To je v tomto ohledu rozhodně to nejdůležitější, na co se musíme zaměřit. Pokud si půjdeme každý den na 20 minut zaběhat, dá nám to z hlediska kondice i hubnutí mnohem více, než pokud bychom běhali jeden den v týdnu, po dvě hodiny.

  Zohledněte své aktuální možnosti

  Ačkoliv lidé chtějí zhubnout co nejrychleji, často doslova přeceňují své síly, a poté se přepínají. Ani toto není dobrá cesta, jelikož první den sice dáte tréninku maximum, ale následující dny jste již unaveni, a necvičíte téměř vůbec. Cesta postupného přidávání výkonu a zátěže je totiž tou správnou, jak zhubnout. Je totiž jasné, že na samotném počátku má málokdo dobrou kondici, tak může plně postačit i intenzivnější procházka, která se později promění v svižnější běh.

  Spalujte své tuky

  A právě každým pohybem budete maximálně spalovat své tuky. Zrychlí se totiž metabolismus, tělo dosáhne určité tepové frekvence, a vše tak jde maximálně rychle. Samozřejmě zrychlit metabolismus a spalování tuků dokážou také prášky na zrychlení metabolismu. Na druhou stranu pokud chcete i posilovat, a vyrýsovat tak své svalstvo, stejně se pohybu nevyhnete. V tomto případě se samozřejmě doporučuje primárně posilovna.

  Image:stockimages/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz