správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Hubnutí po porodu. Jednoduché a účinné.

  Porod je velmi unikátní událostí v životě každé ženy. Vyvrcholí narozením samotného potomka, který se tak dostane na svět. Samozřejmě během těhotenství není výjimkou to, že ženám výrazně naroste hmotnost, a to nejenom vlivem toho, že mají v sobě nový život. A tak je samozřejmě nezbytné tuto váhu po porodu shodit. Vzhledem k době kojení jsou však některé věci, jako třeba tablety na podporu hubnutí, naprosto nepřijatelné, jelikož ty by se následně mohli dostat do těla dítěte, což by mohl být poměrně velký problém. Stejně tak by mohlo být problém to, pokud by byla zvolena drastická dieta. Tím by tělo maminky, a následně i tělo dítěte nemuselo mít dostatek potřebných živin pro správný růst a vývoj.

  Jak nejrychleji zhubnout po porodu

  Nezačínejte ihned po porodu

  Důležitou radou při hubnutí po porodu je rozhodně i to, že by se nemělo začínat ihned. Je sice jasné, že mnoho žen není se svou postavou spokojených, ale odborníci doporučují začít zhruba 2 měsíce po tom, co dítě porodíte. Ideální je v tomto ohledu jídelníček na hubnutí po porodu. V jídelníčku je zapracováno i to, že jste právě po porodu. Díky tomu tak máte o něco větší příděl potravin a živin. To napomáhá i tomu, že hubnutí bude probíhat pozvolna, což je po porodu naprosto nezbytné. Ideální rychlost je zhruba 1 – 3 kilogramy měsíčně, což by rozhodně mělo stačit. Určitě alespoň v počátku, kdy potřebujete i dost energie věnovat svému dítěti. Účelem pozvolného hubnutí je postupné ztrácení převislé kůže. Pokud zhubnete okamžitě, povislá kůže v oblasti břicha vám zůstane.

  Důležité jsou konkrétní živiny

  V tomto ohledu byste se jako žena měla zaměřit i na dostatek živin, které máte. Kromě těch základních je doporučován i vyšší příděl nenasycených mastných kyselin, které jsou získávány hlavně z ryb. Stejně tak je nutné, aby byl v době po porodu i dostatečný přísun energie, a to alespoň 7 000 kilojoulů. Uvidíte, že i přesto budete hubnout. Je ale zcela určitě nutné zapomenout na rady jak rychle zhubnout, jelikož ty jsou často spojené s drastickými metodami, které pro váš organismus, a organismus vašeho dítěte rozhodně není to správné.

  Image:imagerymajestic/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz