správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Hubnutí do plavek

  Léto se nezadržitelně blíží, a právě to období je doba, kdy lidé budou vyrážet k vodě, a to jak v okolí svých domovů, tak samozřejmě také do zahraničí. A tak mnozí budou lpět na tom, aby měli postavu naprosto dokonalou. A mnozí již teď ocení rady, jak nejrychleji zhubnout, a mít tak postavu v plavkách naprosto dokonalou. A čím dříve začnete, tím samozřejmě lépe. Tak proč to odkládat?

  Hubnutí do plavek

  Základem je strava a cvičení

  Princip hubnutí je velmi jednoduchý. Základem je správná strava a dostatek pohybu. Pokud se zaměříme na tu první oblast, tak za vás může vše udělat dobře napsaný jídelníček na hubnutí. Pokud ho sestavoval profesionál, je sestavený s ohledem jak na váš životní styl, tak i vaše možnosti, ale i roční období, a požadovanou rychlost hubnutí. Z hlediska sportu potom platí, že čím více, tím samozřejmě lépe, jelikož při jakékoliv aktivitě dochází k hubnutí rychleji. A pokud ještě v létě nebude vaše postava ideální, rozhodně se věnujte plavání, jelikož to je jedna z aktivit, při které spálíte nejvíce.

  Stejně tak pomůžou prášky na hubnutí, které podpoří spalování i v době, kdy zrovna žádnou činnost nevykonáváte – třeba v noci.

  Nevěřte fámám a zvolte pomalejší cestu

  A jak bylo zmíněno, ideální způsob je začít postupně, pomalejším tempem, což se podepíše na tom, že vaše hubnutí bude trvalé, a nebude hrozit žádný jo-jo efekt. Pokud se však přesto rozhodnete při hledání jak zhubnout pro možnost drastické diety, které znamená hladovění, počítejte s tím, že podobné rady o hubnutí budete hledat každý rok, jelikož nikdy nebude tato metoda trvalá. Na druhou stranu pokud se jenom cítíte nafoukle, a nějaké to kilo dolů by vám pomohlo k lepšímu vzhledu, je možností na 2 – 3 dny nasadit jenom zeleninu a ovoce, a tak se pročistit. Rozhodně to ale z dlouhodobého hlediska není nijak dobré řešení.

  Image:Gualberto107/FreeDigitalPhotos.net

 • Kontaktní údaje

  Martin Chrástek
  Příčná 804
  Ostrožská Nová Ves
  IČ:00992071
  Email: jsem@chrastekmartin.cz