správným jídelníčkem k hubnutí...
Jak rychle zhubnout
Správně jíme a rychle hubneme
 • Pitný režim je při hubnutí velmi důležitý, nepodceňujte ho!

  Při cestě za dokonalou je třeba mít na paměti hned několik povinností, které je třeba dodržovat. Základem je samozřejmě naše strava, tak je ideální cestou jídelníček na hubnutí sestavený odborníkem. Ten už stačí dodržovat, a polovina úspěchu je za námi. Tu druhou poté tvoří samozřejmě i pohyb. U obojího ale nesmíme zapomenout na to, aby naše tělo mělo dostatek tekutin. Ty jsou totiž v úspěšném procesu hubnutí velmi důležité, a dalo by se říci to, že se bez nich jenom těžko obejdeme. A tak je ideální při různých dietách zvýšit přísun tekutin, a to alespoň o jeden litr.

  Pitný režim je důležitý

  Tekutina odplaví vše škodlivé

  Tím hlavním důvodem proč hodně pít je rozhodně to, že právě díky tekutinám můžeme z našeho těla odplavit mnoho škodlivin. A to nejenom močí, ale samozřejmě také potem. A tyto škodliviny se často uvolní právě ve chvíli, kdy naše tělo začneme navykat na novou stravu, a tím ho svým způsobem začneme také pozvolným způsobem čistit. Mimo to jsou ale tekutiny prospěšné i pro zmíněné sportovní aktivity, jelikož tak předejdeme problémům s dehydratací, a můžeme se sportovnímu výkonu věnovat mnohem déle. A právě to je cesta k tomu, jak nejrychleji zhubnout. Čím více totiž sportujeme, tím více logicky spalujeme tuky, a tím více naše váha klesá a klesá.

  Co bychom měli pít?

  Výše jsme si uvedli ty hlavní důvody, proč vlastně pít, a jaký to má přínos. Zapomenout ale nesmíme na psychologický efekt, kdy tekutina v našem břiše může navozovat i pocity plnosti. Ten ale mohou navodit třeba i prášky na zrychlení metabolismu a navození pocitu plnosti. A co tedy pít nejčastěji? Ideální je samozřejmě běžná kohoutková voda, která nemá žádné kalorie, a tak je při dietě nejlepší. Též ji ale můžeme nahradit třeba vodou balenou, nebo neslazeným, ideálně vlahým nebo studeným čajem. Naopak zapomenout bychom měli na různé typy limonád.


 • Fatal error: Call to undefined function wp_related_posts() in /data/web/virtuals/49625/virtual/www/domains/jime-hubneme.cz/wp-content/themes/jime-hubneme.cz_design/single.php on line 36